Slide

RÉSZLETES PROGRAM

November 24., kedd

19:30
Megnyitó
19:30
Nyelv: angol, felirat: magyar, hossz: 2 ó
23:00
Az Ellenállás című film rendezőjével, Jonathan Jakubowicz-cal Borgula András beszélget.

November 25., szerda

18:00
Ny: angol, f: magyar, angol, h: 1 ó 28 p
20:00
Ny: orosz, f: magyar, angol, h: 1 ó 40 p

November 26., csütörtök

17:30
Ny: héber, f: magyar, angol, h: 2 ó 3 p
20:00
15 kérdésből álló kahoot kvíz, ahol értékes nyereményekért folyik a küzdelem.
20:00
Ny: angol, f: magyar, h: 1 ó 53 p

November 27., péntek

17:00
Házigazda: Sándor Erzsi
18:00
Ny: héber, f: magyar, angol, h: 10×5 p, egyben
20:00
Ny: angol, f: magyar, h: 1 ó 53 p

November 28., szombat

16:00
Ny: angol, f: magyar, h: 1 ó 53 p
16:00
Ny: héber, f: magyar, angol, h: 60 p
18:00
Ny: német, f: magyar, angol, h: 1 ó 19 p
18:00
Ny: héber, f: magyar, angol, h: 60 p
20:00
Ny: orosz, f: magyar, angol, h: 1 ó 40 p
20:00
Nyelv: angol, felirat: magyar, hossz: 2 ó

November 29., vasárnap

16:00
Nyelv: angol, felirat: magyar, hossz: 2 ó
16:00
Ny: norvég, f: magyar, angol, h: 1 ó 36 p
17:00
Holocauszt-feldolgozás német filmekben – beszélgetés
18:00
Ny: német, f: magyar, angol, h: 1 ó 42 p
18:00
Ny: héber, f: magyar, angol, h: 2 ó 3 p
20:30
Ny: német, angol, f: magyar, angol, h: 2 ó 7 p
20:30
Ny: angol, f: magyar, h: 1 ó 53 p

November 30., hétfő

18:00
Ny: magyar, f: angol
18:00
Filmvetítés és beszélgetés
20:00
Ny: angol, f: magyar, h: 1 ó 30 p

December 1., kedd

17:30
Ny: német, angol, f: magyar, angol, h: 2 ó 7 p
17:30
15 kérdésből álló kahoot kvíz, ahol értékes nyereményekért folyik a küzdelem.
20:00
Ny: német, héber, f: magyar, angol, h: 1 ó 50 p
22:15
Beszélgetés Christian Frosch-sal, a Murer rendezőjével.

December 2., szerda

16:00
Bársony Ági zenei filmklub
18:00
Ny: héber, f: magyar, angol, h: 60 p
20:00
Ny: héber, angol, f: magyar, angol, h: 1 ó 23 p

December 3., csütörtök

18:00
Ny: angol, f: magyar, h: 1 ó 30 p
20:00
Nyelv: angol, felirat: magyar, hossz: 2 ó
16:00
Résztvevők: Anikó Thaler, Dr. Balázs Gábor eszmetörténész, házigazda: Silló Sándor

December 4., péntek

18:00
Ny: héber, f: magyar, angol, h: 60 p
20:00
Ny: norvég, f: magyar, angol, h: 1 ó 36 p

December 5., szombat

16:00
Ny: magyar, f: angol
18:00
Ny: héber, angol, f: magyar, angol, h: 1 ó 23 p
18:00
Ny: német, f: magyar, angol, h: 1 ó 42 p
20:00
Ny: héber, f: magyar, angol, h: 10×5 p, egyben
20:00
Ny: angol, f: magyar, h: 1 ó 53 p
22:00
Résztvevők: Nir Berger (Ittavége), Gur Bentwich (Hab a tortán), Yossi Atia (Jeruzsálemben születtem és még élek), házigazda: Lányi Eszter és Borgula András

December 6., vasárnap

16:00
Ny: angol, f: magyar, angol, h: 1 ó 28 p
18:00
Ny: német, f: magyar, angol, h: 1 ó 19 p
18:00
Ny: orosz, f: magyar, angol, h: 1 ó 40 p
20:00
Beszélgetés Kovács András Péterrel, Farkasházy Tivadarral és Litkay Gergellyel.
20:00
Ny: német, héber, f: magyar, angol, h: 1 ó 50 p
20:00
Nyelv: angol, felirat: magyar, hossz: 2 ó